Jak začít hrát Shakes a Fidget?

Online hry jsou dobrou zábavou na dlouhé večery i na přestávky v práci. Divoké kmeny, Travian, Mafia, Zoomumba, Howrse a je jen krátký výčet her, které si můžete zahrát. Další takovou hrou, tentokrát ze světa fantasy je pak Shakes a Fidget hra online, vytvořená na motivy známého komixu.

Abyste začali tuto hru hrát, stačí navštívit stránku hry Shakes a Fidget a zaregistrovat se. Díky tomu získáte účet, na který se budete již vždy přihlašovat. Hned při registraci si pakvytvoříte vlastní postavu. Nejprve si zvolíte rasu, za kterou budete hrát. V nabídce je člověk, elf, temný elf, skřet, trpaslík, ork, démon, nebo gnóm. Poté si musíte vybrat, zda budete kouzelník, průzkumník nebo bojovník. To, jakou rasu a druh postavy zvolíte, se samozřejmě odrazí na celé hře, takže vybírejte pozorně. Méně podstatné jsou pak další volby týkající se vhledu.

Poté se budete moci pustit do vylepšování postavy, získávání peněz, zkušeností i dalších předmětů a vlastností. Stejně jako v reálném světě je dobré začít v hospodě, která je centrem všeho dění. Zde dostanete zadané úkoly, které musíte plnit, abyste získali věhlas, peníze i další užitečné věci pro boj. Pro peníze se pak rozhodně nevyhnete ani práci hlídače. Tak hodně štěstí!