Hry pro dívky

Máte doma malou slečnu a nevíte jak ji zabavit? Nebaví ji většina počítačových her, protože je moc dlouhá a nudná? Ukažte svým dívčím (i chlapeckým) ratolestem online hry a uvidíte, že se nudit rozhodně nebudou.

Online hry nemusí být čistě jen ztráta času, jak Vás jistě v první chvíli napadlo. Samozřejmě existují oddechové hry či skákačky, které jsou určeny primárně pro odpočinek, ale jsou i hry naučné, postřehové nebo hry, které rozvíjí kreativitu.

Právě poslední jmenované hry jsou jednou z hlavních náplní dívčích her. Nemusí všechna děvčata hrát pouze jednoduché oblíkačky. Mohou rozvíjet svou kreativitu tím, že budou oblečení navrhovat, budou pořádat módní přehlídky, vymyslí a uvaří vlastní recept nebo se budou starat o zvířátko nebo svou vlastní restauraci. To vše a mnoho dalšího si mohou dívky díky online hrám vyzkoušet.

Online hry pro dívky obsahují i řadu dalších logických hříček a her, jako jsou nejrůznějšípuzzle, skládačky či řešení praktických problémů s hlavním hrdinou. Není výjimkou, že se zde setkáte i s řadou her, které si oblíbíte sami.

rodiče chlapců však s online hrami nepřijdou zkrátka. Pro ně je tu připravena řada akčních a bojových her včetně her historických či adventur.